Menu

MardoBlog

Cześć, jestem Martyna i na co dzień działam w branży IT! Ale bardzo lubię ciekawostki związane ze wszystkim, więc znajdziesz tu przeróżne informacje!

strona www

silesiapaintball

Strona WWW

czyli nasza wizytówka w  XXI wieku

Aktualnie strona internetowa stanowi nieodzowny atrybut każdej nowoczesnej firmy w globalnej sieci informacji. W dzisiejszych czasach jest coraz mniej branż gdzie prezentacja firmy w Internecie nie jest potrzebna.  Dzięki możliwości skierowania reklamy do bardzo lokalnej grupy internautów wydaje mi  się, że tylko kioski z gazetami lub małe osiedlowe sklepiki nie maja potrzeby posiadania swojej strony www - reklama www.

Ja osobiście często firmowy serwis internetowy porównuję do osoby handlowca, którego systematyczny rozwój  przekształca się w coraz większą ilość pozyskanych klientów i  kontraktów. Dlaczego? Proszę zwrócić uwagę na poniższą analogię.

Dział handlowy ma za zadanie obsługę już pozyskanych oraz zdobywanie nowych klientów dla swojej firmy. Podobnie jest z  odpowiednio zbudowaną i promowaną stroną internetową.

Wielu moich klientów już w kilka tygodni po stworzeniu dla ich firm strony www oraz po przeprowadzonej kampanii promocyjnej przekonało się, że wydatek ten nie był tylko wyrzuceniem pieniędzy na modny gadżet, a stał się inwestycją, dzięki której zapłacili za niego nowi klienci. www tworzenie.

Jedna sprawa to pozyskiwanie klientów, druga natomiast to właśnie sprawa kosztów. Widzę tutaj kolejne podobieństwo. Przy zatrudnieniu pracownika  działu handlowego na początku firma ponosi koszty związane z wyposażeniem go w narzędzia pracy. W dzisiejszych czasach często jest to samochód, laptop, telefon komórkowy, podstawowe szkolenie produktowe i wdrożenie do przyszłych zadań. Właśnie koszty poniesione na przygotowanie stanowiska pracy często porównuję z kosztami stworzenia profesjonalnej firmowej strony www. Kolejne stałe koszty,  które generuje handlowiec: paliwo do samochodu, koszt telefonu stacjonarnego i komórkowego, szkoleń i delegacji, a wreszcie miesięczne wynagrodzenie i premie, porównuję odpowiednio do miesięcznych kosztów promocji strony www. Mam tutaj na myśli wydatki na linki sponsorowane,  pozycjonowanie w wynikach naturalnych, dbanie o pozytywny wizerunek na forach internetowych oraz o pozytywne opinie o naszej firmie i produktach.  Odpowiednio wynagradzany i wspierany handlowiec działa, czyli przynosi korzyści firmie i kosztuje, podobnie jak systematycznie promowany firmowy serwis www z małym jednak plusem dla strony www – nie ma urlopu, nie chodzi na L-4 i co ważne nie przejdzie do konkurencji.

Proponujemy Państwu przygotowanie  projektów stron www w dynamicznej technologii PHP, Flash, Html oraz Autorskim Systemie CMS do zarządzania treścią strony. Każdy z naszych projektów może być wyposażony w panel umożliwiający dokonanie zmian na stronie  nawet osobom mającym tylko podstawowa wiedzę z zakresu obsługi komputera.

Ze względu na fakt, że jesteśmy firmą zajmującą się przed wszystkim pozycjonowaniem, nasi graficy, programiści i informatycy cały czas mają na uwadze prawidłowe napisanie kodu oraz konstrukcję i nawigację  tworzonej strony  www pod kątem wskazań i wymagań  wyszukiwarki Google.  Możecie państwo zatem liczyć na to,  że wyszukiwarka Google powinna wysoko indeksować stworzone przez nas serwisy  www po części mniej konkurencyjnych słów kluczowych  również bez zewnętrznego pozycjonowania. system cms.© MardoBlog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci